Revolut – nemokama mokėjimo kortelė

Turbūt jau prieš gerą pusmetį kolega darbe užsiminė, kad atrado nemokamą mokėjimo kortelę, kuria labai patogu naudotis keliaujant ar savo draugų rate (pvz.: pasidalinti restorano sąskaitą, atlikti smulkius pavedimus ir pan). Mano pirma mintis – apgaulė. Kaipgi mokėjimo kortelė gali nieko nekainuoti? O visgi… Gal gali? Revolut.

revolut

Pirmas klausimas – jei tu kortelę gauni ir naudoji nemokamai, tai kas už ją sumoka ir kaip toks verslas uždirba pinigus? Ogi iš pardavėjų, kuriems tu sumoki pasinaudodamas Revolut. Pasinaudoję Google paieškos sistema galime sužinoti, kad vidutiniškai pardavėjas sumoka 1-3% nuo jūsų pirkinio sumos apmokamos kortele.

Socialiniuose tinkluose teko girdėti įvairių nuomonių – „Revolut parduoda jūsų duomenis reklamai“, „Revolut vieną dieną nustos veikti arba tiesiog pradings su visais pinigais“ ir panašiai. Paskaitę privatumo politiką, rasime patvirtinimą, kad asmeninė vartotojų informacija nebus parduodama trečioms šalims marketingo tikslais („We will not sell or rent any of your personal information to third parties for their marketing purposes without your explicit consent.“). Kaip skelbia internetinės svetainės informacija – ši paslauga yra prižiūrima Jungtinės Karalystės finansinių reguliatorių, kaip elektroninių pinigų įstaiga, pinigai laikomi Barclays banke ir yra išduota MasterCard licenzija.

Kodėl neišbandžius?

Pirmas žingsnis – parsisiųsti mobiliąją aplikaciją į savo telefoną. Vos įsirašius aplikaciją, jums  iškart sugeneruojama virtuali MasterCard kortelė kuria jau galite naudotis. MasterCard kortelės išdavimas per 5 minutes sėdint ant sofos – how cool is that? Žinoma nepapildę sąskaitos, pinigus galite tik gauti. Sąskaitą galite papildyti keliais būdais: bankiniu pavedimu arba tiesiai iš kitos debetinės/kreditinės kortelės. Išbandžiau abu. Pradžiai sąskaitą papildžiau bankiniu pavedimu, nes nelabai norėjau Revolut atskleisti savo kitų kortelių duomenis. Papildymas iš Payseros nieko nekainavo, tačiau truko 3 dienas ir tai gali būti nemažas minusas, kai pinigų reikia greitai. Po kelių savaičių visgi sąskaitą papildžiau ir pasinaudodamas kita debetine kortele. Viskas įvyko akimirksniu – greita ir patogu. Yra galimybė pasinaudoti ir automatiniu papildymu (pinigai bus nuskaičiuoti nuo kitos kortelės, kai Revolut sąskaitoje pasieksite nustatytą ribą).

Revolut kortelės siuntimas truko apie 10 dienų.

 

 

Fizinę kortelę galima užsisakyti programėlėje ir žinoma nemokamai. Atsiuntimo teko palaukti kiek ilgiau nei savaitę. Tadam – kortelė jau ant stalo!

 

 

Pliusai

Pasinaudojus apie mėnesį įžvelgiau tokius pliusus:

 • Tiek pati kortelė, tiek operacijos (papildymas, apmokėjimas, pervedimai, net pinigų išėmimas iš bankomato) yra nemokamos. *Išimant pinigus iš bankomato reikėtų pasitikrinti bankomatą aptarnaujančio banko įkainius ir neviršyti nemokamo 650 eurų per mėnesį limito.
 • Kortelė pilnai valdomas per mobiliąją programėlę – galite greit pakeisti PIN kodą, užblokuoti kortelę, patikrinti balansą, pasižiūrėti operacijų sąrašą ir t.t.
 • Virtuali kortelės versija gyvena tiesiog jūsų telefone. Norint atlikti apmokėjimą telefonu, nebereikės kišenėje ieškoti mokėjimų kortelės – ją rasite programėlėje su visa reikalinga informacija.
 • Palankūs užsienio valiutų kursai. Visada galite pasižiūrėti norimos valiutos kursą ir dažniausiai jis bus palankesnis už vietinio banko. Tiesa keliaujant teko matyti vietinių fizinių keityklų, kurios siūlė dar palankesnį kursą…
 • Informacija apie naujus apmokėjimus, pavedimus ir kitas operacijas labai operatyviai atvaizduojami jūsų telefone pranešimų pavidalu.
 • Sąskaita palaiko kelias valiutas vienu metu.

Dar negavus pasirašyti kasos čekio parduotuvėje, telefone jau matau kiek sumokėjau už pirkinius savo valiuta.

Minusai

Pats nesusidūriau praktiškai su jokiais keblumais, tačiau kiti vartotojai sako, kad:

 • Paslaugų palaikymas ir aptarnavimas nėra labai aukšto lygio – iškilę nesklandumai sprendžiami lėtai, kartais palaikymo komanda nežino kaip padėti.
 • Kartais kortelė gali būti užblokuota be aiškios priežasties.
 • Teko skaityti kelias istorijas, kai Revolut sąskaita buvo pildoma iš debetinės kortelės, tačiau pinigai nebuvo nuskaitomi. Po kurio laiko Revolut paprašė apmokėti visą per laiką susikaupusią sumą.
 • Dalis parduotuvių gali nepalaikyti atsiskaitymo Revolut kortele.

Verdiktas

Turbūt dar anksti sakyti, kad jau rytoj galite eiti į savo banką, grąžinti korteles ir uždaryti sąskaitas, tačiau pabandęs supranti – tai yra ateitis. Dėl prasto klientų palaikymo ir galimų įvairių sutrikimų dar nelaikyčiau didesnių sumų šioje sąskaitoje ir neapsiribočiau Revolut kaip vienintele kortele, tačiau aktyviai naudosiu Revolut kelionių metu, smulkiems ir internetiniams pirkimams. Bus labai įdomu kaip toliau vystysis šis startuolis, ypač atsižvelgiant, kad dalį savo operacijų jie nori atidaryti ir Lietuvoje (plačiau skaitykite čia).

Jau išbandei Revolut? Pasidalink savo nuomone komentare!

This entry was posted in Finansai and tagged , , , . Bookmark the permalink.

130 Responses to Revolut – nemokama mokėjimo kortelė

 1. Sandra says:

  Kaip atlikti pavedima iš paysero?

  • Donatas Jankantas says:

   Revolut programėlėje reikia rinktis „Top-up“, o tada „Bank transfer“, gausit sąskaitą ir paskirtį pinigams pervesti.

  • Mindaugas says:

   Deje, klaidinga info. Papildymai is Payseros nera priimami, nes Revolutas kelia reikalavima kad papildyti gali tik is savo vardu registruotos saskaitos, o Paysera tavo varda pavarde iraso tik mokeimo paskirtyje.
   Bandziau papildyti, nepavyko, Revolutas grazino pinigus ir dar 4 GBP nuskaite uz tai kad vedziau eurais..

   • Donatas Jankantas says:

    Mindaugai – Payseros sąskaitos jau turi IBAN, todėl jie gali pavedimus daryti tiesiai iš vartotojo sąskaitos. Iš Payseros esu daręs pavedimus į Twino, Mintos, EstateGuru P2P platformas ir Revolutą – nei karto nesusidūriau su keblumais.

   • as says:

    nesamone, turiu ir ta ir ta, nulat revoliuta pildau is payseros, jokiu problemu.

 2. dovile says:

  O kaip suzinoti sios kotreles saskaitos numeri? kaip galiu is swedbank bankininkystes pervesti pinigus i sia kortele?

  • Donatas Jankantas says:

   Revolut kortele kol kas neturi tradicinio IBAN saskaitos numerio. Revolut programėlėje reikia rinktis „Top-up“, o tada „Bank transfer“, gausite sąskaitą ir paskirtį pinigams pervesti.

 3. tomas says:

  Sveiki,

  kaip pridėti debetinę kortelę?

  • Pijus says:

   Yzi, seni! Karočia nuveini acc, tadu top up ir da mygi add new card ir ti jau prisabačini karteląs domenis.

 4. Giedrius says:

  Sveiki,

  Jau kelis kartus bandau pridėti SEB banko debetinę kortelę. Kamera neatpažįsta kortelės (nors limito padidinimui kamera užfiksavo dokumentą), tai suvedžiau rankiniu būdu. Gavau iš banko laikiną kodą, bet tuo viskas ir baigiasi. Kame galėtų būti problema ? Ar čia reiktų kreiptis į banką dėl to ?

  • Antanas says:

   Suvesk duomenis rankomis. Kamera atpažįsta tik kreditinę kortelę.

   • Vilius says:

    Bet net ir suvedus ranka ir net suvedus 3D kodą, vistiek neprideda SEB Maestro debetinės. Visa Virtuon suėjo be problemų. Ir toks vaizdas kad Revolut nori būtinai VISA kortelės, nes ir parodyta VISA iškart. Gal pykstasi su Maestro?

    • naujas says:

     SEB pagal nutylejima blokuoja internetinius atsiskaitymus debetine (teises nesuteiktos), paskambinus pakeicia.

 5. Gediminas says:

  Kaip pasidindti metinį limitą kuris yra 1000 eurų, suvedziau vissu duomenis, bet dar praso kazkokiu dokumentu kurie nurodytu vos ne mano legalias pajamas??? kas susidurete su tuo>?

  • Gediminas says:

   konkreciais suvedziau vairuotojo pazymejima ir selfie savo kurio prase…

   • Donatas Jankantas says:

    Teko susidurti – dažniausiai dokumentų patvirtinimas tiesiog trunka laiko. Reiktų neskubėti, palaukti, o jei limitas nepakeliamas – parašyti support komandai.

 6. Darius says:

  Naudoju Microsoft Lumia mobilų telefoną su Microsoft OS, gaila, bet parduotuvėje aplikacijos Microsoft OS nerandu :(.
  Androidų nemėgstu, iPhone dar labiau nepernešu.

  • Ottas says:

   Dariau seni, jaigu tau kazkas nepatinka- tai yra tavo problemos.. Man pvz nepatinka microsofto os, kadangi yra labai nepatogi, todel mazai vartotoju ir todel mazai programeliu. Sprendimo budas tau- pasisamdai programuotoja ir sprendziat…
   Bankui nei tu nei tavo lumija nera tokia svarbi kaip tu isivazduoji..
   Su pagarba ir aciu uz klausima

 7. jurgita says:

  idomu, kodel dabar neina prisiregistruoti naujiems? kžkelinta karta bandau, ir nieko… gal kas ka zinot?

 8. Gediminas says:

  Sveiki,
  O ar draugauja su PayPal ?

 9. Valdas says:

  Nepersivalgyti pinigai į revolut. Nuo lietuviškos nuskaite bet pinigų nėra jau 4 d.d. kur kreiptis pagalbos

  • Donatas Jankantas says:

   Pačioje programėlėje yra „help chat“ – jame gan operatyviai konsultuoja specialistai.

 10. Valdas says:

  Nepersiveda

 11. Jūratė says:

  Kaip draugauja su eBay, Amazon, Etsy tipo platformomis?

 12. Pailius says:

  kaip atblokuoti jei užbluokavai ir buvai pametęs

 13. Nate says:

  Ar iš kito žmogaus galima gauti i Revoliut pavedima?

 14. Dalius says:

  Sveiki,pervedziau i savo Revolut saskaita pinigus,bet jau dvi savaites ju nera,dariau pavedima is savo LT saskaitos.Kur kreiptis ka daryt?Aciu

 15. Miroslavas says:

  Sveiki, anksciau pavykdavo be problemu papildyt saskaita eurais, dabar kazkodel internetiam banke pildant forma raso kad netaisingas saskaitos nr, nors nr gerai suvestas. gal kazkokie pakeitimai yra? Anksciau buvo Barclay dabar kazkokdel Loyd

 16. Miroslavas says:

  Sveiki, paskutiniu metu negaliu papldyt revolut saskaitos eurais. Ir anksciau buvo banko pavadinimas Barclay o dabar Loyd, gal cia su tuom surista?

 17. Simas says:

  O tarkim jei mano saskaita yra swedbank’e ir pervedu pinigus i revolut tai revolutas jokiu pervedimo mokesciu nenuskaiciuoja, o pats swedbankas?

  • Donatas Jankantas says:

   Revolut mokesčių netaiko, dėl swedbank mokesčių reiktų kreiptis į swedbank (priklausys ar pasirinktas standartinių paslaugų krepšelis ir panašiai).

 18. Darius says:

  Ar galima pervesti pinigus tiesiai į Revolut virtualią kortelę 16 skaitmenų numerį? Pvz. iš webmoney.

  • Donatas Jankantas says:

   Mano žiniomis pinigų pervedimas tiesiogiai į kortelę yra tiesiog techniškai neįgyvendinamas. Pinigai turi būti pervedami į sąskaitą susietą su kortele.

   • Inga says:

    Tai su kuria kortele tureciau susieti revoliut jei naudosiu lt? Turiu ir uk banko kortele ir lt. Bet noreciau naudoti abgliska. Įdomu ar iseis visur apsipirkt su revoliut ir pvz maximoj

 19. Valdas says:

  pervedziau is angliskos TSB korteles i draugo Revolut,bet jis jau trys men.negauna to pavedimo?

 20. Rima says:

  Sveiki,
  Turiu kortelę, tačiau esu prisiregistravusi su kito žmogaus telefonu, kadangi mano senutėlis nepalaikė tokios programos. Dabar turiu kitą tel. Kokiu būdu savo telefone man atsidaryti revolut?

 21. Laimis says:

  Sveiki katik uzsisakiau kortele ir iskili vienas klausimas ar gali man i ja pervedineti alga arba kiti zmones pinigus

  • Donatas Jankantas says:

   Taip galima. O tiksliau pinigai butu pervedami i banko saskaita (IBAN), kuri yra susieta su mokejimo kortele.

 22. Migle says:

  Sveiki, top-up’inau i kortele 10€ banko pavedimu ir jie nukeliavo viskas gerai, taciau kai paspaudziu, kad get a card tai vel duoda funkcija kad reik top-up’inti 10€.. tai ka tureciau padaryt, kad galeciau ja uzsisakyti ir, kad man ja pristatytu?

 23. Kestas says:

  Sveiki o darbo uzmokesty atlyginima galma gauti i revolut

 24. Albinasa says:

  Kur kreiptis dėl korteles gavimo Kaune?

 25. Vytautas says:

  Sveiki, Kaip butu galima pervesti 10eur i revolut saskaita neturint saskaitos jokiam banke?

 26. Ar says:

  Ar imanoma papildyti kortele tiesog bankomate?

 27. Giedre says:

  Sveiki, padėkite – kur tiksliai kreiptis, dėl Revolut trukdžių? Pvz. šiand a) Vilniuje „Iki“ atsiskaitant rodė, kad suveikė tik iš 3-io karto, o ataskaitose matau, kad sumą nuskaičiavo triskart! b) po to – bandžiau Swedbank bankomate nusiimti grynųjų – triskart parašė, kad „Operation failed“, o ataskaitoje matau, kad neva savo 200 Eur – išsigryninau. Nuo Revolut app matomos sąskaitos – taip pat nurašyta. Likau su tuščia sąskaita ir nžn kur dingusiais eurais. Kur dabar kreiptis??App’so langelyje „Support“ – parašiau, bet atsako – jokio :/

 28. Gintare says:

  Prie SEB bankomato paprašius nusiimti 200 euro, kortele netiketai uzblokavo. Bandant prisijungti prie epso, raso kad del saugumo sumetimu kortele uzblokuota ir praso identifikuoti savo kortele, todel pagal instukcijas suvedem 4-digital coda, taciau toliau praso skenuoti kortele, taciau ji niekaip nesiskenuoja. Ka blogai darome ir kur toliau kreiptis del uzblokuotos korteles?

 29. Gabija says:

  Sveiki, ar kortele gali naudotis nepilnameciai?

 30. Gedas says:

  Gavau kortele kaip ja toliau aktivuoti ar dar turiu kazka gauti is banko

 31. Farengeitas says:

  Nieko vertas Š tas revolut per menesi isgryninti tik 650€ turbut juokaujate

 32. Mantas says:

  Kaip gauti sia kortele?

 33. Andrius says:

  Sveiki,
  jei banko skyriuje (Lietuva) iš savo sąskaitos noriu padaryti pavedimą GBP į Revolut sąskaitą, tai man pakanka nurodyti savo Revolut kortelės nr (16 skaitmenų) ir pavedimas įsiskaitys į GBP Revolut sąskaitą?

 34. Jonas says:

  Ar anstoliai mato revoliut sąskaita?

  • ole says:

   ne nemato

  • karl says:

   Jie gali matyti, jeigu anstolis jiems issius uzklausa su teismo sprendimu, jog jis turi teisia is tokio asmens isieskoti pinigus. Seip jie neteikia duomenu, be uzklausos. Iki tol, kol Revolut nebuvo gaves banko licenzijos Lietuvoje, manau, viskas buvo ramu siuo klausimu. Taciau dabar, kaip anstoliai zino, nes tokiu appsu yra daug, taigi kai zino kas tai revolut, ir kad tai turi lecenzija butent Lietuvoje, manau tikrai jie sius uzklausas. Revolut man atsake siuo klausimu, jog jeigu gaus teismo sprendima su anstolio prasymu, pateiks asmens saskaitos israsa. Jeigu turi, daug skolu, siulau dideliu sumu nelaikyti. ZInai, tokiu atveju vienintelis budas atsidaryti saskaita baltarusijos banke. 🙂 aisku, tai tikrai nera lengva padaryti.

 35. Edita says:

  Kaip is Revolut pervesti pinigus i swedbank saskaita? Aciu

 36. Rimas says:

  Kiek trunka pavedimas iš Swedbank lietuviškos sąskaitos į Revolut sąskaitą?

  • Sandra says:

   Kiekvienas bankas skelbia lėšų pervedimo laikus, pasiskaitykite Europinis pinigų pervedimas.

 37. Anatolijus says:

  Ar pav. Lenkijoje mokant kortele ar norint išgryninti ATM pirmiau reikia sąskaitoje pasikeisti iš eurų į zlotus ar galima tiesiogiai?
  Ačiū

 38. Marija says:

  Sveiki, noriu uzsisakyti kortele, pervedziau 10eu i revolution korteles saskaita, bet uzsisakyti neleidzia, kodel?

 39. Aurelijus says:

  Sveiki. Nei iš šio nei iš to užblokavo sąskaitą, tipo, saugumo sumetimais. Supportas ką nors praneš 48 val bėgyje. Kaip išvengti to, kaip sužinoti, kodėl? Buvo nepavykęs bandymas pirkti bilietus internetu…

  • Ramas says:

   Labas. Man lygiai tas pats nutiko. Po bandymo pirkti internetu užblokavo. Antrą parą laukiu, supportas miręs – gali tik su robotuku pasišnekėt. Kažkoks durnių laivas. Kai atgausiu visus pinigus iš sąskaitos – išmesiu tą kortelę į šiukšlių kibirą.

   • Raimondas says:

    Kaip jums baigėsi su tuo užblokavimu? Man tas pats atsitiko, jau 4 dienos negaliu prieiti prie savo pinigų

 40. Vida says:

  Papildziau kortele pinigais, bet joks bankomatas kelioneje man ju neisdave (neprieme PIN kodo). Niekur nerandu funkcijos kaip persivesti pinigus atgal i normalia bankine kortele. Ar yra tokia galimybe?

 41. Evaldas says:

  Ar tas pinkodas kuri pasirinkau susistas su kortele nes bankomate sake kad blogas pin kodas su kuriuo atsidarau apsa

 42. Šarūnas says:

  Kortelę kaip ir užsakiau kovo 11 d.. Rodo Nr. , Pinigus 10 € , pervedžiau. Parašė, kad kortelę atsiūs iki kovo 21 d. Kortelės dar nėra. Pabandžiau prisijungti per programėlę ir bandyt vėl kortelės siuntimą užsakyt, paprašė 6 €. Aš nesigiriu anglų kalbos žiniom, gal ko ir nesupratau. Kaip iš tikrųjų turi būt jei tos kortelės negausiu?

 43. Laimis says:

  Parsisiunciau programele,ten reikejo uzpildyti apie save duomenis.Tai kortele bus atciunciama automatiskai,ar papildomai ja reikia uzsakyti per programele?

 44. Andrius says:

  Sveiki, Visi
  Ar LT anstoliai gali pasiekti Revolut sąskaitą?
  Ačiū, kas galite tiksliai atsakyti.

  • Veronika says:

   Jeigu niekam iš/į LT banko saskaitas nepervesit pinigų, tai nematys. Tik pirkti, atsiskaityti ir moketi kortele. Na jei pamatys, kažin ar pasieks.

 45. Ingrida says:

  Sveiki kaip reike acidaryt saskaita revulut

 46. gabija says:

  ar imanoma i sia kortele inesti grynus pinigus? jei taip kokio bankomato ieskot?

 47. Algis says:

  Laba diena.buvau pametes kortele.19 atsiunte nauja.raso kad privalau atblokuoti.kaip tai padaryti?

 48. Petriukas says:

  Ar Revolut draugauja su PayPal ? Nenoriu į PayPal registruoti kreditinės kortelės

 49. Kerin says:

  Laba kaip aktivot sia kortele. Negaliu rast kazka ne tai darau

 50. Janina says:

  Turiu Revolut kortelę, bet pildydama duomenis pasirinkau virtuali. Ar galiu pasikeisti ar papildomai užsisakyti fizinę kortelę? Net nežinau kaip ta virtualia naudotis.

 51. Laimonas says:

  Sveiki.
  Ar gavus pinigus į Revolut sąskaitą, mokesčiai mato pervestas sumas?

 52. Sigita says:

  Sveiki,kaip aktyvuoti cia kortele? Pinigu yra,o atsiskaityt neina?

 53. Vija says:

  Mokesčiai (VMI) mato ir matys viską. Nenusuksit.

 54. JOHN says:

  kur galima paziureti savo Revolut korteles lietuviska saskaita ir PIN?JOHN

 55. Elza says:

  As atsisiunciau programele bet ji lietuviu kalba ir neleidzia man pasiziureti saskaitos numerio

 56. Elza says:

  Kaip suzinoti korteles pin koda ir saskaitos numeri ? kad man galetu pinigus pervesti

 57. Edvardas says:

  Sveiki, man reikia jūsų pagalbos. Kai noriu pervesti pinigus iš kitų kortelių, visada reikia cvv skaitmenų, o kai juos įvesiu, turėčiau palaukti, kol mano telefone pasirodys SMS su kodu. kaip padaryti, kad nebūtų patenkinti kiekvienos kartos? prasau atrasykit i el pasta strekis@gmail.com

 58. ernesta says:

  uzsiblokavau kortele, praso suvesti 4 skaiciu koda, kuri turi duoti mano bankas, is kurio sadkaitos pervesdavau pinigus, bankas nieko nezino. ka daryti?

 59. Giedrė says:

  Noriu pakeisti telefono numerį ir naudoti kitą irenginį. Parsisiunčiau programą ir nurodžiusi naują tel nr. Manęs paklausė ar noriu keisti teļ. nr. Aš suvedžiau naują nr ir man parašė, kad sukūrė naują paskyrą ir kortelę. Prisijungimo kodą palikau senąjį, tai prisijungus nematau senosios savo kortelės ir pinigų… Pamečiau telefono aparatą, dėl to norėjau pakeisti tel nr. Senuoju, prie kurio pririšta Revoliucijos kortelė , nebesinaudoju.

 60. Arūnas says:

  Kas tiksliai žino (Nudojasi tuo šiuo metu). Ar anstoliai nemato sąskaitos IBAN? Lb reikia 🙂

 61. Rolandas says:

  Laba diena.Negunu pvedimo i revolut kortele,kur kreiptis del info ?

 62. Rasa says:

  Laba diena,
  negaliu papildyti revolut kortelės 10 eurų, nes mano bankas siunčia papildomą kodą patvirtinimui, kurio neturiu kur suvesti. Ar padėtumėte išspręsti šį klausimą dėl papildymo revolut kortelės?

  Dėkui.

 63. Renata says:

  Laba diena.
  Koks mėnesio mokestis paprastos Revolut kortelės? Ačiū

 64. Audrona says:

  Užsiregistravau,papildžiau 13 Euru ir neleidžia užsakyt kortelės jau tris dienas meta įraša apgailestaujame įsivėlė klaida,bandykite dar karta ir taip kasdien

 65. :) says:

  Lava dieba kodel revoliut app neveikia negaliu prisijungtu

 66. Michail says:

  Sveiki kaip galima užsisakyti Revoliut kortele? Ačiū

 67. edmundas says:

  sveiki.ar galima atsiskaityti revolution kortele Egipte keliones metu?nes dabar rodo tik kursa, taciau keisti neleidzia

 68. Darius says:

  Kaip aktyvuoti Revolut kortele?Neleidzia atsiskaityti kortele

 69. Lukas says:

  Sveiki! Kaip bus kai breksitas izsidarys Anglija isstos is europos. Ar eis naudotis sia saskaita? Kokia kortelia geriausiai uzsisakyt? Sidabrine, metal, dar kazkokia yra galit patart kokia geriausia uzsisakyt? Aciu jum 🙂

 70. Audrius says:

  Kiek kainuoja Metal kortelė 13,99 Eur. metams ar mėnesiui?

 71. vaida says:

  kur kreiptis jei pamisau pin koda?

 72. Rimas says:

  Kaip parsisiusti prekiu is wish su revolut kortele praso korteles registracijos pasto kodo niekur jo nerandu

 73. Marija says:

  Sveiki ar galima uzblokuoti kortele premium nepasibaigus metu sutarciai ? Ir nebemoketi uz ja?

 74. Svajūnas says:

  Sveiki. Prisijungent prie wish, prie kitu korteles duomenu prašo korteles pašto kodo. Vedu ir savo ir internene rades Revolut banko koda kaškoki, vistiek niekas netinka. Kur gaut ta pašto koda? Negaliu padaryt užsakymo be to kodo.

 75. Audrius says:

  Sveiki
  kodėl revoliutas mane mato kaip britą, o ne Lt?
  bankomate klausia ar eurais skaičiuot ar svarais.
  sąskaita pas mane eurinė

 76. Jurate says:

  Ar tinkama kortele prekiaujant e-bay? Ar teisingai supratau, kad yra kažkokie nemaži mokesčiai, jei man kaip pardavėjui už prekę pervedami pinigai? Ar pervedant pinigus iš savo revolut saskaitos i pvz. Savo Seb saskaita ir atvirksciai taikomi kokie mokesciai? Kaip Lietuvos bankomatuose su isgryninimu, ar daug nuskaito? Ar galima is sios saskaitos pervesti pinigus uz dideli pirkini, pvz. Automobili? Ar gali naudotis nepilnametis? Aciu

 77. Monika says:

  Sveiki, kortele nemokama viskas, kaip ir tvarkoje, bet kiekviena menesi nuskaiciuos nuo jos pinigus ar ne? To nesupratau, jei as ja naudosiu tik seip internetu atsiskaitibet ir nedesiu ten daug pinigu?

 78. Ausra says:

  ar imanoma atsekti zmogu pagal saskaitos numeri?papuoliau ant sukciu turinciu monese kortele..kiek realu kad bus imanoma susekti korteles savininka?

 79. Gediminas says:

  Kaip inešti grynuosius pinigus į Revoliut kortelę?

 80. Danguole says:

  Uzsisakiau kortele , papildziau saskaita iskart kaip prase 10 euru , toliau pildant , kad jau atsiusti kortele nemokomai raso , kad kad truksta vos ne dvieju euru , norint pervest 2 eurus neleidzia , gali pervest maziausiai 10e, tai kiek dar reiks pervest dar euru,juk nemokomai

 81. Dijana says:

  Ar revoliut Prima pervedimus iš transfer go ?

 82. Edita says:

  Kaip inešti grynuosius pinigus esant Švedijoje į Revoliut kortelę?

 83. Viktor says:

  Sveiki. Norėčiau Revoliut surišti su banko kortelių skaitytuvų.

 84. Daiva says:

  Man užblokavo visus priėjimus prie banko saskaitos revolut, be priežasties, ir ten yra mano pinigai kaip man juos atgauti???

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *